تحلیلی بر ثبت نام کاندیدا انتخابات مجلس در سیرجان و بردسیر/ از متخصصان خبری نیست

به گزارش سیرجان رویداد؛ ثبت نام کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی از روز یکشنبه آغاز شده است در روز اول آقای محمدرضا عرب گویینی عضو اسبق شورای شهر سیرجان با حضور در وزارت کشور برای شرکت در این انتخابات ثبت نام کرد وی با حضور دو ساله خود در شورای شهر حاشیه های زیادی به همراه داشت و گفته می شود پرونده های بسیاری برای ساختمان های انبوه سازی او تشکیل شده است اما به گفته نشریه منتصب به عرب گویینی او از همه اتهامات تبرئه شده است

در روز اول نیز  خانم زهرا رنجبر  از فعالان اصلاح طلب برای شرکت در انتخابات حوزه سیرجان و بردسیر ثبت نام کرد وی متخصص گوش حلق و بینی است و در سابقه او هیچ کار اجرایی و مدیریتی دیده نمی شود .

در روز دوم انتخابات نیز محسن مصباح آقای علیپور ثبت نام کردند محسن مصباح از فعالان سیاسی شهرستان سیرجان است که مدتی در آموزش و پرورش خدمت کرده  و هم اکنون در دانشگاه مشغول تدریس است در کارنامه ایشان نیز هیچ سابقه مدیریتی و اجرایی و تخصصی دیده نمی شود .

رهبر انقلاب نیز در دو روز گذشته با اشاره به فرارسیدن زمان ثبت‌نام انتخابات مجلس فرمودند: حالا بحث اسم‌نویسی برای انتخابات مجلس است، گفتند شروع شده، همین طور بدون محابا میروند! این مطلبی که عرض میکنم، در مورد خود این حقیر از همه بیشتر است و آن کسانی که مسئولیّتی دارند هم همین جور. هر مسئولیّتی، هر سِمَتی، هر توانایی‌ای، در کنارش یک مسئولیّتی دارد، یک تعهّدی وجود دارد. میتوانید آن تعهّد را انجام بدهید یا نه؟ این درسِ بزرگی است.

این گفته رهبری حجت را بر همگان تمام کرد که باید افراد متخصص وارد گود انتخابات شوند اما پس از گذشت دو روز هیچ متخصصی برای کاندیداتوری انتخابات مجلس شورای اسلامی وارد فرمانداری سیرجان نشده است

یک دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *