شرکت گهرزمین با ایجاد اشتغال، از پیشگامان در کاهش جرائم است

به گزارش سیرجان رویداد؛ صبح امروز آقایان یدالله سپهری رئیس دادگستری سیرجان، محسن نیک ورز دادستان سیرجان و جمعی از قضات این شهرستان به دعوت مدیریت حقوقی و قراردادهای شرکت گهرزمین از قسمتهای مختلف سایت از جمله دیسپچینگ، جایگاه معدن، سنگ شکن، خطوط ۱ و ۲ تولید کنسانتره و کارخانه گندله سازی بازدید کردند. در این بازدید که آقای حسین دلاوریان معاون اداری و پشتیبانی و برخی مدیران شرکت نیز حضور داشتند، آقایان مهندس پناهی مدیر امور معدن،مهندس اسفندیارپور مدیر فرآوری و مهندس امین زاده مدیر گندله سازی به ارائه گزارش هایی از مجموعه اقدامات و فعالیت ها پرداختند.
در ابتدای این بازدید حامد شریعتی نیا مدیر حقوقی و قراردادهای گهرزمین گفت: عدالت ترمیمی، مهمترین و اصلی ترین نظریه کیفر شناسان و متد مورد توجه قانونگذاران در ایران در سطح شهرستان سیرجان می تواند با کمک گهرزمین، هرچه بهتر اجرایی شود
محسن نیک ورز در این بازدید عنوان کرد: شرکت گهرزمین از بزرگترین شرکت هایی می باشد که با افزایش فرصت های شغلی باعث کاهش جرائم می شود. همچنین حضور آقای سپهری می تواند فصل نوینی در نگاه دستگاه قضایی شهرستان به صنعت باشد.
وی افزود شرکت گهرزمین یکی از شرکت های فعال در بخش مسئولیت های اجتماعی و پیشگامان در کاهش جرائم کیفری است و این مهم، نشان از همکاری خوب مسئولین این شرکت با دستگاه قضایی است و امیدواریم شاهد ارتقاء این مجموعه باشیم.
دادستان سیرجان در ادامه گفت: با بازدیدی که از فضای سبز داشتیم در بحث حفظ محیط زیست نیز اقدامات بسیار خوب و قابل تحسینی انجام شده است.
حسین دلاوریان معاون اداری و پشتیبانی گهرزمین عنوان کرد: هدف از این بازدید آشنایی قضات با مجموعه اقدامات و فعالیت های شرکت بوده است. وی در ادامه گفت: صنعت با حاکمیت یکی است و ما کارگزار حاکمیت هستیم. وی خاطر نشان کرد: تقاضای ما این است که دستگاه قضا سریعتر نسبت به پرونده های صنعتی رسیدگی کند.
یدالله سپهری در ادامه ضمن تبریک ایام الله دهه فجر گفت: در مجموعه قضایی سیرجان از قضات باسواد و توانمندی استفاده میکنیم البته اگر در بحث رسیدگی به پرونده ها یکسری مشکلات وجود دارد به این دلیل است که با کمبود نیروی انسانی مواجه هستیم و امیدواریم همکاران نسبت به این موضوع توجه بیشتری داشته باشند و باعث تسریع در این روند شود.
وی عنوان کرد: امیدواریم بتوانیم زمینه عاقبت بخیری را برای خودمان و دیگران فراهم کنیم و کارمان را با جدیت و سرعت انجام دهیم.

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *